Jaunumi

Turpinās pieteikšanās “Ledus Gladiatori” 6. sezonai, sacensībās debitēs Straupes pamatskola

Turpinās pieteikšanās Latvijas lielāko skolu slidošanas sacensību "Ledus Gladiatori" 6. sezonai. Šogad sacensībās debitēs Straupes pamatskolas komanda, papildinot plašo sacensību dalībnieku ģeogrāfiju.

ledus-gladiatori-1-diena-147

Foto: Raivo Sarelainens

"Ledus Gladiatori" ir skolēnu slidošanas slidošanas sacīkstes, kuras katru gadu pulcē ap tūkstotis dalībnieku no Vidzemes reģiona skolām. Pirms finālsacensībām februāra beigās, katra komanda trīs mēnešu laikā no decembra līdz februārim aizvada trīs oficiālos treniņus, kuros Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori palīdz apgūt slidošanas pamatiemaņas un sacensību šķēršļu trases. Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē "Ledus Gladiatori" finālsacensībās tiek noskaidrotas ātrākās komandas piecās klašu grupās – 4., 5., 6., 7. un 8. klašu divīzijās. Katrā komandā tiek pieteikti desmit slidotāji un divi rezervisti. Sacensībās komanda sastāv no sešiem zēniem un četrām meitenēm. Slidojumos meitenes var aizstāt zēnus, bet ne otrādi. "Ledus Gladiatori" finālsacensību laikā komandas aktīvi atbalsta karsēji, radot lielisku atmosfēru slidotājiem.

Pieteikšanās "Ledus Gladiatori" sestajai sezona turpināsies līdz 28. novembrim. Šobrīd savu dalību jau apstiprinājušas Valmieras, Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Alojas, Priekuļu un Stalbes skolu komandas. Šogad dalībnieku sastāvu papildinājuši arī Straupes pamatskolas slidotāji, kuri debitēs "Ledus Gladiatori" sacensībās. 

straupes_lg

Straupes pamatskola

Atgādinām ka "Ledus Gladiatori" sacensībās nepiedalās sporta skolu hokeja un daiļslidošanas novirzienu audzēkņi, lai risinātos līdzvērtīga un godīga cīņa par uzvaru. "Ledus Gladiatori" mērķis pievērst pēc iespējas vairāk bērnus sportiskām aktivitātēm, lai veidotu sportisku un veselīgu jaunatni.

Aktuālā informācija par "Ledus Gladiatori" atrodas VOC mājas lapā – voc.lv/category/ledus-gladiatori/

"Ledus Gladiatori" NOLIKUMS

"Ledus Gladiatori" PIETEIKUMA ANKETA

SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs",
Rīgas iela 91, LV-4201, Valmiera
Telefons: +371 64233401,+371 64220660
e-pasts: info@voc.lv

Valmieras komandas

bkvalmiera_logo_big     b_FK_Valmiera   vhk   vfk

Partneri

elektrum   LOK logo - apstiprinatais - ar Pantone   valmiera-iisais

© 2018, Vidzemes Olimpiskais centrs

Augšā