Jaunumi

Valmieras jaunie talanti uzvar mājās

Piektdien, 27. janvārī “Valmiera BSS” U-12 un U-14 jaunieši aizvadīja divas mājas spēlēs. Abas komandas uzņēma “Rockets” U-12 un U-14 vienaudžus.

Jaunie valmierieši, U-12 zēni pirmo periodu noslēdza ar viena punkta pārsvaru, 2:1. Abus vārtus Valmieras komandā izcīnīja Ričards Riba pēc precīzām Georga Māziņa piespēlēm. Otro periodu Valmieras puikas iesāka ar rezultatīvu uzbrukumu, kurā trešos vārtus komandai izcīnīja Alekss Vašuta. “Valmiera BSS” U-12 zeni turpināja rādīt labu sniegumu un ar rezultativitātes punktu atzīmējās Ralfs Ozoliņš gūstot piektos vārtus Valmieras komandai. Otrais periods noslēdzas ar rezultātu 5:3. Spēles pēdējās divpadsmit minūtes valmierieši turpināja rādīt lielisku spēli, Georgs Māziņš izcīna sesto komandas punktu. Neilgi pēc spēles beigām lielisks sniegums Ričarda Ribas izpildījumā, septītie vārti valmieriešu kontā. “Valmiera BSS” U-12 jaunieši svin uzvaru pār “Rockets” vienaudžiem ar rezultātu 7:4

Savās mājās, Vidzemes Olimpiskajā centrā “Valmieras BSS” U-14 jaunieši svinēja pārliecinošu uzvaru pār “Rockets” jauniešiem, spēle noslēdzās ar rezultātu 9:6. Spēle noritēja ļoti spraigi, abas komandas guva punktu pēc punkta. Trešais periods iesākās neizšķirti,  4:4. Pusotru minūti pēc trešā perioda sākuma savus otros vārtus guva Roberts Upe panākot rezultātu 5:4. Nepilnu pus minūti vēlāk “Rockets” atgūst punktu un rezultāts atkal neizšķirts. Valmieriešiem esot vairākumā savus otros vārtus izcīna Roberts Ploriņš, pēc veiksmīgas Emīla Normunda Pleša piespēles.  Vēlāk Emīls Plešs pats gūst vārtus panākot 8:5. Emīls Plešs turpina rādīt lielisku sniegumu, iedodot precīzu piespēli Akselim Upītim, kurš pieliek punktu spēlei. Spēle noslēdzas ar rezultātu 9:6 “Valmieras BSS” U-14 komandas labā.

Pēc aizvadītam 10 spēlēm “Valmiera BSS” U-12 ar 17 punktiem ieņem sesto vietu turnīra tabulā. U-14 jaunieši pēc aizvadītām 9 spēlēm un izcīnītiem 17 punktiem ieņem trešo vietu U-14 zēnu 2. divīzijā.

“Valmieras BSS” ikdienas treniņus aizvada Vidzemes Olimpiskajā centā, kur pieredzējušu treneru vadībā jaunie Valmieras talanti cītīgi trenējas un attīsta savas prasmes, lai veiksmīgi parādītu sevi laukumā.