Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

“Vidzemes fitnesa diena 2017” notiks Valmierā

4.martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks lielākais fitnesa pasākums Vidzemē “Vidzemes fitnesa diena 2017”, kuras norisē aicināti piedalīties gan fitnesa un aktīva dzīves stila piekritēji, gan arī tie, kuri vēlas iepazīties ar kādu no piedāvātajām fitnesa aktivitātēm, lai atrastu motivāciju un uzsāktu darboties, jo pavasaris vairs nav aiz kalniem.

 “Vidzemes fitnesa dienā 2017” organizatori aicina piedalīties fitnesa un sportiska dzīves stila piekritējus, iesācējus, kā arī tos, kuri vēl domā uzsākt nodarboties ar kādu no fitnesa aktivitātēm, jo pasākuma programmā paredzētas dažāda veida fitnesa nodarbības un paraugdemonstrējumi pieredzējušu Latvijā un ārzemēs pazīstamu treneru vadībā gan sievietēm, gan vīriešiem un bērniem.

Programmā paredzētas ne tikai aktivitātes, sākot no augstas intensitātes treniņiem līdz muskuļus atslābinošiem vingrinājumiem, bet arī meistarklase treneriem, kurā būs iespējams iepazīties ar vairākiem jaunumiem fitnesa pasaulē.

Pašiem mazākajiem vingrotājiem būs pieejams piepūšamo atrakciju  un rotaļu stūris, kur izpausties dažādās sportiskās aktivitātēs.  Dalībniekiem un skatītājiem piedaloties konkursos, būs iespēja tikt pie atbalstītāju sarūpētām pārsteiguma balvām.

Mix zonā būs pieejami atbalstītāju stendi, kuros varēs iepazīties ar dažādām sporta precēm un sporta uztura produktiem, kas palīdzēs ikdienas treniņos un fitnesa aktivitātēs.  Tāpat “Vidzemes fitnesa dienas” ietvaros būs iespēja satikt fizioterapeitus un saņemt ieteikumus un padomus treniņu procesu, kā arī savas veselības uzlabošanai.

 “Vidzemes fitnesa dienā” organizatori aicina  piedalīties arī birojā strādājošos, kā arī studentus, skolēnus un jauniešus, jo pasākuma mērķis ir veicināt aktīvu un veselīgu dzīves stilu Vidzemes reģionā, kā arī popularizēt dažāda veida fizikās un fitnesa aktivitātes Valmieras un Vidzemes iedzīvotāju.

Biļetes būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Serviss” kasēs, kā arī pasākuma norisē uz vietas. Biļetes cena 10€ .  Studentiem, skolēniem un bērniem  5 EUR. Pasākuma norises laiks 13:00 – 17:00. “Vidzemes fitnesa dienu” organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar sporta preču veikalu “Sportlands”. Plašāka informācija sekos: www.voc.lv

 

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC