Jaunumi Ledus gladiatori

Sākas “Ledus Gladiatoru” 6. sezonas finālsacensības

Aizvadīta pirmā finālsacensību diena skolu slidošanas sacensībās “Ledus Gladiatori 2016./2017.” Šogad sacensības pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu, vairāk nekā tūkstoš skolēnu, teju simts komandas no visas Vidzemes.

Uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus aizvadīta pirmā finālsacensību diena. Uz starta līnijas stājās septīto klašu divīzijas jaunieši. Šajā divīzijā startēja 16 komandas, skolēni bija ieradušies no Naukšēniem, Priekuļiem, Limbažiem, Cēsīm, Raunas, Rūjienas, Mazsalacas, Raiskuma, Straupes, Valkas un Valmieras skolām. Dienas sakumā visas komandas slidoja priekšsacīkšu slidojumus, lai noskaidrotu ātrākās komandas un attiecīgi varētu sadalīt A un B finālos. Izrietot no priekšsacīkšu rezultātiem komandas tika sadalītas divos fināl slidojumos, A finālā iekļuva komandas, kuras priekšsacīkstēs uzrādīja 1. līdz 4. labāko laiku un B finālā iekļuva 5. līdz 8. laiku īpašnieki. Sīvās cīņās tika noskaidrotas ātrākās komandas. Olimpisko sešinieku noslēdz Cēsu Pilsētas vidusskolas 7. kl., nedaudz ātrāki slidotāji izrādījās no Valmieras Viestura vidusskolas 7. c. kl. Ceturtie ātrākie septīto klašu divīzijā Priekuļu vidusskolas 7. b. klases pirmā komanda. Labāko trijniekā Limbažu novada vidusskolas 7. klases pirmā komanda, uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Priekuļu vidusskolas 7.a. klases pirmā komanda. “Ledus Gladiatoru” sestās sezonas septīto klašu divīzijās ātrākā komanda – Naukšēnu novada vidusskolas 7. klase

Jau rīt, 21. februārī tiks noskaidroti ātrākie ledus gladiatori piekto klašu divīzijā, trešdien, 22. janvārī uz starta līnijas stāsies vecāko, astoto klašu jaunieši un noslēdzošajā finālsacensību dienā, kā pēdējie startēs 6. klašu divīzijas slidotāji. Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē, četru dienu garumā tiks noskaidroti ātrākie slidotāji, ātrākie Ledus Gladiatori!

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC