Jaunumi Maģisko sajūtu nakts

“Maģisko sajūtu nakts” jau pēc divām nedēļām

Sestdien, 6. maijā Valmierā, Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, otro reizi notiks jaunās sezonas atklāšanas pasākums “Maģisko sajūtu nakts”, kurā no plkst. 21:00 ikviens apmeklētājs varēs baudīt gaismas, skaņas, garšas un krāsas maģisko spēli dabā.

Šogad, “Maģisko sajūtu naktī” ikvienam pasākuma apmeklētajam būs iespēja baudīt mūzikas skaņas augstu kokos un Gaujas stāvajos krastos, kas raksturīgas un to izpildījumu iespējams dzirdēta tikai Valmierā. Sešu meiteņu grupa “Sus Dungo” Daliņu pludmalē sniegs koncertprogrammu, kurā apvienojot dažādu instrumentu skaņas ar savām skanīgajām balsīm, radīs neaizmirstamas emocijas. Endija Aleksandra uz dabas skatuves dziedās pasaules un Latvijas melodiskākos skaņdarbus. Maģiskās gaismas spēle vīsies cauri meža takām, radot patiesi noslēpumainu noskaņu. Rīgas – Gaujas gastronomijas reģiona vēstnesis Dzintars Kristovskis priecēs apmeklētājus ar patiesu latvju garšu, kas radīta no Latvijā audzētiem produktiem.  "Maugļa" piedzīvojumiem sekot līdz lielus un mazus aicinās Valmieras Viestura vidusskolas teātris “Sprīdītis”. Maģiskās un noslēpumainās meža fejas, ietītas dūmakainos mūzikas ritmos, radīs ziedu salons “Rēzija”. Savukārt doties savu sapņu ceļojumā uz Gaujas ūdens aicinās “Sapņu burātāji”. Pasākuma noslēgumā grandioza uguņošana! Un vēl daudz brīnišķīgas sajūtas sagaida visus “Maģisko sajūtu nakts” apmeklētājus.

Visas maģiskās sajūtas 6. maijā, no plkst. 21:00 Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, Valmierā.

Biļetes aicinām iegādāties laicīgi, iepriekšpārdošanā “Biļešu serviss” kasēs, kā arī Vidzemes Olimpiskā centra un Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka kasēs. Biļetes cena 7 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem 5€, pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Pasākuma organizatoram ir tiesības nepiemērotu laika apstākļu dēļ pārcelt pasākuma norises datumu un laiku!

“Maģisko sajūtu nakti” atbalsta “Valmieras pilsētas pašvaldība”, ziedu salons “Rēzija”, Valmieras mūzikas skola, mākslas galerija “Laipa”, Valmieras Viestura vidusskola, deju studija “Kustību bāze”, “Vidzemes laivas”. Pasākumu organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”.

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC