Daliņu Junior Beach Jaunumi

Aizvadīts pirmais “Daliņu Junior beach” pludmales volejbola turnīrs jauniešiem

Svētdien, 2. jūlijā, Valmierā Daliņu pludmalē tika aizvadīts pirmais “Daliņu Junior beach” pludmales turnīra posms. Lai padarītu vasaras brīvlaiku aizraujošāku tiek aizsākta jauna tradīcija, rīkots bērnu un jauniešu pludmales volejbola turnīrs “Daliņu Junior Beach”.

Spītējot lietainajam laikam Daliņu pludmalē pulcējās jaunieši no Valmieras un apkārtnes, lai aizvadītu pirmo “Daliņu Junior beach” pludmales volejbola turnīru. Turnīrs norisinājās divās vecumu grupās, debitantu un junioru, atsevišķi zēnu un meiteņu konkurencē. Turnīrs pulcēja 12 komandas.

Junioru meiteņu konkurencē uzvaru izcīnīja komanda “Ņem tu”, kurā spēlēja Marta Gaigala un Undīne Ribete, aiz sevis atstājot komandu “Līva Elza”. Trešajā vietā ierindojās “Aha” ar Lindu Vēveri un Kristīni Miezīti sastāvā. Junioru zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja  “Krēsli” ar Kristeru Vēveri un Ričards Ozolu sastāvā. Otrajā vietā ierindojās “Gitas skolas” un attiecīgi trešie “Skidons”. Debitantu konkurencē, kurā startēja 3 zēnu un viena meiteņu komanda uzvaru izcīnīja “Komanda” ar Krišu Briedi un Oto Specianu. Otrajā vietā “Jānis un Roberts”, trešo vietu izcīnīja meiteņu komanda “Nikola Elīna” ar Elīnu Runci un Nikolu Tupuriņu. Pilnus turnīra rezultātus meklē ŠEIT.

Nākošais “Daliņu Junior beach” jau 9. jūnijā. Aicinām pietiekties pie sacensību galvenā tiesneša Ivara Polka vai info@vocsports.lv

Sacensību NOLIKUMS

Sacensības organizē Vidzemes Olimpiskais centrs.

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC