Daliņu Junior Beach Jaunumi

Spraigas cīņas jauniešu volejbola turnīrā “Daliņu Junior beach” otrajā posmā

Svētdien, 9. jūlijā, Daliņu pludmalē tika aizvadītas jau otras “Daliņu Junior beach” posms. Pludmales smiltīs tika noskaidroti labākie volejbolisti divās vecuma grupās, zēnu un meiteņu konkurencē.

Debitantu meiteņu grupā piecu komandu konkurencē uzvaru izcīnīja “Brazil” ar Līvu Vāveri un Justīni Kleinu sastāvā. Otrās vietas ieguvējas Renāte Kalniņa un Beāte Virse spēlēja komandā “Naukšēnietes”. Trešajā vietā “Gitas skola” komanda ar Karīnu Karahovu un Alīvīnu Krumholci sastāvā. Zēnu konkurencē labākai pludmales volejbola pāris Marts Bičevskis ar Robertu Riņķi “1+2=4”. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Druvis Bičevskis un Emīls  Ābeltiņš no “Latvija”. Godpilno trešo vietu izcīnīja Gusts Eika un Daniels Zuze no “Ko vēl ne”.

Junioru konkurencē, meiteņu grupā uzvara komandai “Līva Elza”, Līva Poča un Elza Melbrde. Otro vietu izcīnīja Arta Logina un Kristīne Vergina “Meitenes no Valmieras”. Labāko trijnieku noslēdz “Ņem tu!” ar Martu Gaigalu un Undīni Ribeli sastāvā. Junioru zēnu konkurencē uzvara Kristeram Veverim un Ričardam Ozolam no komandas “Krēsli”. Jānis Skujiņš un Roberts Ķiksis komandā “Jānis Roberts” izcīna otro vietu. “Daliņu Junior beach” otro posmu trešajā vietā noslēdz “FBI Liss” ar Kristianu Ošiņu un Emīlu Sorokinu sastāvā.

Noslēdzies jau otrais “Daliņu Junior beach” pludmales volejbola vasaras turnīra posms. Sacensības dod iespēju jauniešiem aktīvi pavadīt vasaras brīvlaiku.  Nākošais, trešais posms jau 30. jūlijā.

PIESAKIES: pie sacensību galvenā tiesneša Ivara Polka vai info@vocsports.lv

NOLIKUMS

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC