Jaunumi Valmiera Sand

Veiksmīgi aizvadīts Vidzemē pirmais pludmales tenisa turnīrs “Valmiera Sand”

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 16. septembrī Daliņu pludmalē norisinājās pludmales tenisa iepazīšanās turnīrs “Valmiera Sand”.

Pludmales teniss ir pavisam jauns sporta veids Latvijā un pirmo reizi Valmierā norisinājās turnīrs, kurā bez maksas ikvienam interesentam bija iespēja iepazīt šo jauno, dinamisko sporta veidu. Diena tika atklāta ar paraugspēli pieredzējušu spēlētāju vadībā. Pludmales tenisisti sniedza meistarklases un padomus jaunajiem spēlētājiem. Ikvienam dalībniekam bija iespēja apgūt spēles pamatus un spert pirmos soļus pludmales tenisā. Kad tika apgūti spēles noteikumi un tehnika, izlozes kārtībā spēlētāji tika sadalīti komandās. Divās grupās norisinājās cīņas, nospēlējot spēli katra komanda ar katru tika noskaidrotas labākās komandas. A grupā uzvaru izcīnīja Dinārs Sārs un Edgars Cunskis, B grupā labākie Gints un Dāvids Buklagini. Sakām paldies turnīra dalībniekiem par aizraujošām cīņām laukumā. Tiekamies Daliņu pludmalē!

Turnīru organizē “Vidzemes Olimpiskais centrs”, atbalsta Gaujas stāvo krastu “Sajūtu Parks”, SIA “Livonia” un Latvijas tenisa savienība.

Dāvanu kartes

Notikumu kalendārs

19Okt2019

Publiskā slidošana

Sākums 15:30 Līdz 16:30

20Okt2019

Publiskā slidošana

Sākums 18:20 Līdz 19:20

25Okt2019

Cirka šovs uz ledus BLACK & WHITE

Sākums 19:00 Līdz 20:30

26Okt2019

FACEBOOK JAUNUMI

VOC