Jaunumi Ledus gladiatori

Vēl pēdējo dienu iespējams pieteikties lielākajām skolu slidošanas sacensībām “Ledus Gladiatori”

Šobrīd vēl aktīvi norisinās pieteikšanās lielākajām skolu slidošanas sacensībām “Ledus Gladiatori”. Tradicionāli sacensības jau 7.sezonu norisināsies piecās klašu grupās (4.-8.). Pieteikumu iesniegšanas gala termiņš ir 30. novembris.

“Valmieriešiem šis projekts ir īpaši pateicīgs, jo nav nekur jābrauc – Vidzemes Olimpiskā centra ledus halle ir pašu pilsētā!” stāsta Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolotāja Sandra Krūze, kura ar saviem audzēkņiem “Ledus Gladiatoros” piedalās jau vairākas sezonas. “Šis ir ļoti labs projekts, kurā saliedēt klasi. Bērni vienoti gatavojas un trenējas, lai sasniegtu kopēju mērķi. It īpaši ja ir ļoti kustīga klase, projekts ir lieliska iespēja bērniem izlikt enerģiju. Skolotājiem tas var šķist kā papildu uzdevums un, iespējams, kāds slodzes dēļ to nevar paveikt, bet, ja bērni vēlas, skolotājiem nav vairs variantu – jāizbrīvē laiks. Pie tam, pasākums ir ļoti atbalstāms un tam ir liela pievienotā vērtībā – gan saliedējas klase kopumā, gan uzlabojas skolēnu fiziskais stāvoklis individuāli,” par projektu stāsta skolotāja Krūze.

Skolu slidošanas sacensības “Ledus Gladiatori” katru sezonu pulcē ap 1000 dalībniekus no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm un ir lielākās šāda veida sacensības Latvijā. “Ledus Gladiatori” mērķis ir ne tikai noskaidrot ātrākās klašu komandas, bet arī dot iespēju bērniem apgūt slidošanas pamatus. Katra komanda pirms finālsacensībām aizvada trīs treniņus, kuros Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori palīdz apgūt “Ledus Gladiatori” šķēršļu trases un slidošanas tehnikas elementus. Ar vērtīgām balvām visai klasei tiek apbalvotas visas klašu komandas un pedagogi, kā arī atraktīvākie karsēji un atbalstītāji.

“Ledus Gladiatori” sacensības novērtē un tajās regulāri piedalās arī reģionu skolas. Burtnieku Ausekļa pamatskolas sporta skolotājs Guntars Krūmiņš apgalvo: “Mēs jau vairākus gadus piedalāmies šajās sacensībās un gatavojamies tām arī šogad. Galvenais, ka šajā pasākumā ļoti labu iespaidu dod nodarbības – bērni iemācās slidot un ievērojami uzlabo savas slidošanas prasmes. Tālāk jau, protams, skolēniem interesantās sacensības un vienmēr atraktīvie noslēguma pasākumi ar foršām balvām un citu pasākumu piedāvājumiem, ko arī pēc tam aktīvi izmantojam. “Ledus Gladiatori” ir fantastisks klases saliedēšanas pasākums un lai gan reģionu skolām iespējams ir nedaudz sarežģītāk ar nokļūšanu un stundu izbrīvēšanu, tas nav tik liels šķērslis – visu var sakārtot un pārkārtot. Noteikti iesakām arī citiem! Pērnā gada uzvarētāju komanda no mūsu skolas pierāda – ar labu kolektīvu var visu un atrašanās reģionos it nemaz nav šķērslis.”

Pieteikuma anketas, nolikums un cita informācija pieejama mājaslapā www.voc.lv, sadaļā “Ledus Gladiatori”. Papildus informācijai zvanīt: +371 29878192 (Jolanta Dukure).

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC