Zelta Ripa

Play-off nedēļas rezultāti

4.”’Zelta ripas” sacensības Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā. Play-off nedēļas rezultāti:

16.04 Rencēnu psk. – Pāles psk. 4:10
Rencēnu psk. vārtus guva: Jevgēņijs  Smirnovs – 3, Lauris Mednis – 1.
Pāles psk. vārtus guva:

16.04 Valmieras sāk.sk. – Vijciema psk.  8:1
Vijciema psk. vārtus guva: Emīls Kalniņš-1.
Valmieras sāk.sk. vārtus guva: Haralds Apšs-2, Roberts Apsītis-2, Kristers  Miglavs-2, Jēkabs Riža-1, Rolands Abacis-1

16.04 par 5.vietu Pāles  psk. – Valmieras sāk.sk . 5:6

Pāles  psk. vārtus guva:
Valmieras sāk.sk. vārtus guva: Ēriks Maurs Boks-2, Jānis Riža-2, Roberts Apsītis-2.

16.04 Par 7.vietu Rencēnu psk. – Vijciema psk. 3:5

Rencēnu  psk. vārtus guva: Uvis Brakovskis-3.
Vijciema psk. vārtus guva: Emīls Kalniņš-2, Roberts Hāns-1, Paula Prauliņa-1, Mareks Ģērmanis-1.

17.04 Valmieras Pārgaujas sāk.sk. – Cēsu 2.psk. 3:11
Pārgaujas sāk.sk. vārtus guva: Kristiāns Rusmanis-3
Cēsu 2.psk. vārtus guva: Tomass Šelengovs-3, Arvīds Putniņš-2, Martins Traubergs-2, Kristians Stalšāns-2, Edžus Kazaks-1, Matīss Cekuls-1.

17.04 D.Ozoliņa Apes vsk. – V.V.V  4:9

D.Ozoliņa Apes vsk. vārtus guva: Sandijs Jansons-2, Valters Pujiņš-1, Umberts Teters-1.
V.V.V vārtus guva: Kārlis Dūmiņš-5, Ralfs Frīdvalds-2, Emīls Dūmiņš-2.

17.04 par 11.vietu D.Ozoliņa Apes vsk. – Valmieras Pārgaujas sāk.sk. 8:0

D.Ozoliņa Apes vsk. vārtus guva: Sandijs Jansons-6, Martins Līvs-1, Uvis Vilnis Prazņicāns-1.

17.04 par 9.vietu  Cēsu 2.psk. – V.V.V  1:2

Cēsu 2.psk. vārtus guva: Kristiāns Stalšāns – 1.
V.V.V vārtus guva: Ralfs Frīdvalds-1, Kārlis Dūmiņš-1.

17.04 Strenču nov.vsk. – Mālpils nov.vsk. 8:5

Strenču nov.vsk. vārtus guva: Adrians Nikels-3, Ralfs Bukšs-2, Mārcis Millers-1,Ričards Zariņš-1, Evelīna Baņņikova-1.
Mālpils  nov.vsk. vārtus guva: Roberts Dinka-3, Toms Steķis-2

17.04 Raunas vsk. – Matīšu psk.  3:12

Raunas vsk. vārtus guva: Kristers Gabrāns-2. Artūrs Verigo-1
Matīšu psk. vārtus guva: Kristers Borisovs-5, Oskars Lapko-3, Kalvis Kukmilks-2, Alekss Gaidulis-1, Sergejs Ismailovs-1.

17.04 par 3.vietu Mālpils nov.vsk. – Raunas vsk. 9:3

Mālpils nov.vsk. vārtus guva: Roberts Dinka-6, Brendons Bogdans-2, Toms Steķis-1.
Raunas vsk.: Artūrs Verigo-2, Kristers Gabrāns-1.

17.04 par 1.vietu Matīšu psk. – Strenču nov.vsk. 4:2

Matīšu psk. :Oskars Lapko-2, Kristers Borisovs-2
Strenču nov.vsk.: Ričards Zariņš-1, Ralfs Bukšs-1.

Dāvanu kartes

Notikumu kalendārs

Nav pasākumu

FACEBOOK JAUNUMI

VOC