Jaunumi Ziņu arhīvs

Grupu nodarbības Vidzemes Olimpiskā centra vingrošanas zālē

Vidzemes Olimpiskā centra atlētikas zālē norisinās dažādas grupu nodarbības profesionālu sporta treneru vadībā. Aprīļa sākumā tiks atvērta arī trenažieru zāles daļa. Informācija par nodarbību laikiem meklējama www.voc.lv, pieteikšanās pa tālruni +371 64220660.

 

Vidzemes Olimpiskajā centrā ir iespējams apmeklēt nodarbības ar papildu pievienoto vērtību fizioterapeita Ulda Sproģa vadībā. Uldis vada ārstniecisko vingrošanu grupā (maksimums 5 cilvēki nodarbībā), apļa treniņus un piedāvā arī individuālos fiziskās sagatavotības treniņus.

Dažādas intensitātes nodarbības – TRX un ”Total body workout” – pasniedz trenere Ginta Kalniņa. TRX – piekares treniņsistēma, kas ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. ”Total body workout” ir vispārējs ķermeņa treniņš, kurā iekļauti gan aerobās slodzes vingrinājumi, gan spēka vingrinājumu kompleksi.

Adelīnas Priednieces vadībā divreiz nedēļā “Fat Burning” nodarbībās iespējams uzlabot ne vien fizisko formu, bet arī garastāvokli, jo nodarbību neatņemama sastāvdaļa ir tām pielāgota, aktīva mūzika. Ja šādas slodzes nodarbības nav Jūsu interešu lokā, pievienojaties Kardio&Spēks – sabalansētas slodzes nodarbībām, kurās aerobā slodze mijas ar spēka vingrinājumiem un tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas.

 

“Morning Bootcamp” nodarbībās tiek veiksmīgi apvienotas spēka un kardio slodzes, sniedzot sportotājiem nepieciešamo rīta enerģijas devu un atmodinot ķermeni dienai. Nodarbību intensitāte tiek piemērota katram klientam individuāli. Papildus slodzei var tik izmantots dažnedažāds sporta inventārs – hanteles, bumbas, stepa soliņi u.c.

Informācija par nodarbību laikiem: voc.lv, pieteikšanās pa tālruni +371 64220660

Notikumu kalendārs

14Jūn2018

"Valmiermuižas stallis" vakara pastaigas Sajūtu parkā

Izjādes ar ponijiem un zirgiem no 14. jūnija, ceturtdienās

17Jūn2018

Picu cepšana Sajūtu parkā

Izcep savu picu kopā ar "Vīnkalni" meistariem

30Jūn2018
14Jūl2018

FACEBOOK JAUNUMI

VOC