Jaunumi Prezidenta balva

Valsts Prezidenta balvas 2018 atklāšanas ceremonija

Piektdien, 15.jūnijā plkst.20:00 Ogres novada sporta centra stadionā notika Valsts prezidenta balvas 2018 sacensību atklāšanas ceremonija. Tradīcijas tika turpinātas Ogrē! Atlētus sveica Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Valmieras pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Baiks, Latvijas vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča un Ogres novada pašvaldības priekšsēdētājs Egils Helmanis. Jānis Baiks nodeva stafetes kociņu Ogres mēram, lai Prezidenta kausa tradīcijas turpinātos, kamēr J.Daliņa stadions Valmierā piedzīvo rekonstrukciju.

Ar sveicieniem no sacensību organizatoriem – Valmieras pilsētas – uzstājās grupa “Age of Stones”, kas, kopā ar visiem klātesošajiem tribīnēs, sveica Valsts Prezidentu Raimondu Vējoni dzimšanas dienā,  nodziedot “Daudz baltu dieniņu…”.

Sacensību karogu stadionā ienesa Latvijas rekordists 100 metru sprintā Ronalds Arājs un Ogres jaunās vieglatlētikas zvaigznes – Luīze Opolā, Artūrs Pastors un Karims Ali.

Sacensību lāpu stadionā ienesa un iededza Latvijas rekordiste 100 metru skrējienā – Sindija Bukša.

Viena no pasākuma tradīcijām ir godināt ievērojamas personības vieglatlētikā. Šoreiz tika godināts Andris Staģis – ilggadējais vieglatlētikas sacensību informators un statistiķis.

Atklāšanas noslēgumā, akcentējot simtgadi visās Baltijas valstīs, tika iekļauts 100 metru skrējiens sievietēm un vīriešiem.

Vairāk foto:

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC