Jaunumi

Sajūtu parkā jūnijā notiks pastaigas ar zirgiem, picu cepšana un pastaigas pa sniegu

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks jaunajā vasaras sezonā apmeklētājiem piedāvās daudz un dažādus pasākumus, papildus jau ierastajiem piedāvājumiem – pastaigām pa Baskāju taku vai pa koku galotnēm Takā kokos. Jūnijā notiks pastaigas ar zirgiem, pastaigas pa sniega taku, itāļu picu cepšana, kā arī stāstu un pasaku vakars ar stāstnieci.

No 14.jūnija katru ceturtdienu 17:00 – 19:00 Sajūtu parkā notiks izjādes ar zirgiem un ponijiem no “Valmiermuižas stallis”. Šis pakalpojums apmeklētājiem izmaksās 2 eiro par vienu pastaigu.

17.un 30.jūnijā pie Sajūtu parka Atpūtas kompleksa ikvienam būs iespēja pašam izcept un baudīt gardu itāļu picu. Papildini pastaigu pa Baskāju taku vai atgūsti enerģiju pēc Takas kokos pievārēšanas kopā ar picu meistariem no “Vīnkalniem”! Picu cepšana ir maksas pakalpojums, informācija par samaksu būs pieejama pasākumu norises vietā, atkarībā no izvēlētā picas veida.

21.jūnijā Sajūtu parks aicina ikvienu ņemt līdzi savu plediņu un pretodu līdzekli, un doties uz Simtgades koku galeriju, kur notiks stāstu un pasaku vakars kopā ar stāstnieci. Lai gan uz pasakām īpaši tiek aicināti mazie klausītāji, stāsti turpinājumā paredzēti dažāda vecuma apmeklētājiem.

30.jūnijā Baskāju takas apmeklētājiem tiks sagādāts īpašs pārsteigums – taka sāksies ar Sniega posmu! Īsts sniegs vasaras vidū ir viens no Sajūtu parka īpašajiem piedāvājumiem, ko nekur citur nav bijis iespējams piedzīvot.

Lai nepalaistu garām aizraujošos notikumus Sajūtu parkā, seko līdzi informācijai Sajūtu parka Facebook lapā, kā arī www.voc.lv kalendārā.

Uz tikšanos Sajūtu parkā!

 

 

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC