Jaunumi Vidzemes čempionāts hokejā

Vasaras hokeja turnīri Vidzemes Olimpiskajā centrā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

Vasaras līgā hokeja turnīri sadalīti trīs dažādās vecuma grupās: Iesācēju līga (2005.-2009.gadā dzimušie), Prasmju līga (2004 gadā dzimušie un vecāki), Veterānu jeb alus līga (vecums 40+). Turnīram var pieteikties ikviens hokeja entuziasts vecumā no 7 līdz 70 gadiem, kurš atbalsta godīgus spēles principus. Spēles tiesās licencēti LHF tiesneši. Lai piedalītos turnīros, nav obligāti nepieciešama jau nokomplektēta komanda, jo sacensību rīkotāji komandas izveidos arī izlozes kārtībā apvienojot spēlētājus, kuri pieteikušies individuāli. Katra turnīra laikā dalībnieki sacentīsies par pārsteiguma balvām.

Turnīru datumi (spēles norisināsies visās vecuma grupās):

1.jūlijs, reģistrēšanās līdz 25. jūnijam;

8.jūlijs, reģistrēšanās līdz 02. jūlijam;

15.jūlijs, reģistrēšanās līdz 09. jūlijam;

22.jūlijs, reģistrēšanās līdz 16. jūlijam.

Lai pieteiktos vasaras līgas turnīriem, spēlētājiem jāiesūta savs pieteikums sacensību organizatoriem uz e-pastu: janis.lauris@voc.lv vai  janislauris@inbox.lv.

Iepazīsties ar turnīru NOLIKUMU!

 

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC