Jaunumi

Stāstu un pasaku vakars Sajūtu parkā

Bērnībā stāstus no vecākiem vai vecvecākiem noteikti būsi dzirdējis. Taču kā ir tad, kad tos stāsta stāstnieks?

Rosinot valmieriešus un pilsētas viesus uz jaunu sajūtu izbaudīšanu, Sajūtu parks ielūdz uz Stāstu un pasaku vakaru, maģiskajā Saulgriežu vakarā, 21. jūnijā, plkst. 19.00.

Stāstniecība ir sena un tradīcijām bagāta nodarbe. Stāstus stāstot un klausoties, katram stāstīšanas notikuma dalībniekam ir iespēja rast savu aizraujošo tradīcijas turpinājumu – tādējādi pierādot tradīcijas spēju dzīvot arī mūsdienās!

Aicināti būs gan lielie, gan mazie, jo stāstniece Agita Lapsa padomājusi par aizraujošu stāstu un rotaļu izvedi, kas iesaistīties ļaus ikvienam.

Ierodoties, aicinām līdzi ņemt spilvenu un odu līdzekli – ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

Ieeja bez maksas!

Lai nepalaistu garām Sajūtu parkā notiekošo, seko līdzi informācijai Sajūtu parka Facebook un Instagram kontos, kā arī www.voc.lv kalendārā.

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC