Jaunumi

Spēlē FBK “Valmiera” un studē Vidzemes Augstskolā!

Viens no florbola kluba “Valmiera” sadarbības partneriem ir Vidzemes augstskola. Vidzemes Augstskola piedāvā kluba spēlētājiem bezmaksas studiju iespējas koledžas un bakalaura studiju programmās.

 

Pievienojoties “Florbola klubs Valmiera” sistēmai, piedāvājam bez maksas (pie nosacījuma, ka students ir sekmīgs visos mācību priekšmetos) studēt Vidzemes Augstskolā! FBK “Valmiera” sadarbības ietvaros ir piecas bezmaksas vietas Inženierzinātņu fakultātes koledžas un bakalaura līmeņa studiju programmās:

  • Koka ēku celtniecība un ekobūve;
  • Mehatronika;
  • Informācijas tehnoloģijas.

Divas vietas Sabiedrības zinātņu fakultātes bakalaura līmeņa studiju programmās:

  • Komunikācija un sabiedriskās attiecības;
  • Mediju studijas un žurnālistika;
  • Pārvaldība un inovācijas;
  • Biznesa vadība;
  • Tūrisma organizācija un vadība;
  • Tūrisma gids – ceļojumu un pasākumu organizators.

Ja vēlies pievienoties FBK “Valmiera” sistēmai, sazinies ar menedžeri Sandi, zvanot pa tālruni +371 29479071, vai raksti treneriem uz florbols@voc.lv.

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC