Jaunumi

Picu cepšana Sniega dienā, Sajūtu parkā

Sestdien, 30. jūnijā, sākot no 12.00 līdz 16.00, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks ielūdz Tevi uz Sniega dienu un Picu cepšanu!

Sajūtu parkā jau par tradīciju kļuvusi Sniega diena – kad Baskāju taku, kas veidota no dažādu dabas un veiklības elementu apvienojuma, papildinās sniega posms, kuru baudīt varēs ikviens.

Papildus tam, ierasto priežu meža svaigo gaisu bagātinās īstā malkas krāsnī ceptas picas smarža! Par to rūpēsies “Vīnkalnu” picu meistari, kuri ikvienam ļaus izcept īstu itāliešu picu no savām mīļākajām sastāvdaļām.

Visas dienas garumā, darbosies arī Sajūtu parka Taka kokos. Ierodoties pirms pasākuma, sākot no 9.00 līdz 12.00, Takai kokos un Baskāju takai īpaši draudzīgas cenas.

Lai garām nepalaistu Sajūtu parkā notiekošo, seko mūsu Facebook un Instagram kontiem.

 

Uz tikšanos Sajūtu parkā!

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC