Jaunumi

Aizvadīta pirmā Vasaras hokeja turnīra kārta

1.jūlijā ar spraigām cīņām uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus aizvadīts pirmais posms Vasaras hokeja turnīrā. 3×3 un 4×4 formātā uz ledus tika noskaidrotas labākās komandas trīs dažādās vecuma grupās.

Iesācēju līgā, kurā startēja 2005.-2009.gadā dzimušie jaunieši kopumā savā starpā sacentās piecas komandas. Godalgotajā trešajā vietā ierindojās “Baltie”, komandas sastāvā: Endijs Lācis, Oto Māliņš, Lennijs Galdiņš, Kristers Kudelenskis. Otro vietu izcīnīja “Dzeltenā” komanda, ko pārstāvēja: Rūdolfs Bērzkalns, Marks Bleikšs, Markuss Esītis, Roberts Naudiņš. Uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa “Sarkanie” ar Tomu Trocki, Brendonu Fjodorovu, Dāvi Vilisteru un Lindu Rulli sastāvā.

Prasmju līgā I uz ledus stājās četras komandas. Godalgoto trešo vietu izcīnīja “Pitsburgas strausi”: Edgars Mucenieks, Gustavs Stikāns, Aleksis Kariņš, Elvis Laškovs un Harijs Šmits. Otrajā vietā ierindojās “Mūsējie” ar Reini Vimbu, Daniel Sliku, Renāru Ziemeli, Juris Pilinski un Rūdolfu Buili sastāvā. Uzvarētāju medaļas kaklā kāra “Cements”: Toms Mencis, Dāvis Mencis, Rūdolfs Oto Lapsa, Aleksejs Jakovļevs.

Veterānu jeb alus līgā arī četras komandas. Trešajā vietā “Cēsu auto”: Eduards Petrovs, Ainārs Bērzkalns, Vitālijs Šilovs, Kristaps Bērziņš. Otrajā vietā ierindojās “Baiba” komandas sastāvā: Krišjānis Seinass, Armands,  Ivars, Jānis Puidītis. Uzvaru Prasmju Līgā II izcīnīja “Vilki” ar Reini Zavadski, Jāni Amatnieku, Kristapu Baltiņu un Lauri Brahmani sastāvā.

Vasaras līgā hokeja turnīri sadalīti trīs dažādās vecuma grupās: Iesācēju līga (2005.-2009.gadā dzimušie), Prasmju līga (2004 gadā dzimušie un vecāki), Veterānu jeb alus līga (vecums 40+). Turnīram var pieteikties ikviens hokeja entuziasts vecumā no 7 līdz 70 gadiem, kurš atbalsta godīgus spēles principus. Spēles tiesās licencēti LHF tiesneši. Lai piedalītos turnīros, nav obligāti nepieciešama jau nokomplektēta komanda, jo sacensību rīkotāji komandas izveidos arī izlozes kārtībā apvienojot spēlētājus, kuri pieteikušies individuāli. Katra turnīra laikā dalībnieki sacentīsies par pārsteiguma balvām.

Balvas no turnīra atbalstītājiem: Vidzemes Olimpiskais centrs, Gaujas stāvo krastu Sajūtu parks, Hokejam.lv, Valmiermuižas alus, Chilli pica un Livonija Cēsis.

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC