Jaunumi Piedzīvojumu virpulī 2018

Vidzemes Olimpiskajā centrā sākas sportiski radošā nometne “Piedzīvojumu virpulī”

Šodien, 9. jūlijā Vidzemes Olimpiskajā centrā sākas pirmā no divām aizraujošajām bērnu nometnēm “Piedzīvojumu virpulī”. Pirmā nometne norisināsies no 9. līdz 16. jūlijam.

Jau tradicionāli VOC radošā komanda organizē vasaras nometnes bērniem un jauniešiem. Lai sportiski un  ar atraktīvām nodarbībām veicinātu bērnu radošumu un padarītu vasaru interesantāku un piedzīvojumiem bagātāku. Šogad izveidota īpaša aktivitāšu programma. Bērniem būs iespēja izmēģināt spēkus dažādās stafešu aktivitātēs, doties uz Daliņu pludmale un apgūt pludmales tenisu, kā arī doties pa Gauju ar SUP dēli profesionālu instruktoru uzraudzībā. Visi nometnes dalībnieki iemēģinās spēkus strauji popularitāti iemantojušajā disku golfā, kā arī ierastajā golfā. Nometnes laikā bērni un jaunieši dosies mācību ekskursijā “Izzini, kas mīt VOC”, apgūs dažādu sporta veidu pamatprincipus. Paralēli sportiskajām aktivitātēm nometnes dalībnieki piedalās radošajās darbnīcās, zīmē hennas, veido dažādus rokdarbus. Zināms, ka ceturtdien bērnu nometnē “Piedzīvojumu virpulis” viesosies Latvijas vieglatlētikas savienības pārstāvis un iepazīstinās nometniekus ar “Kids athletics” aktivitātēm, kurās būs iespēja gūt ieskatu dažādos vieglatlētikas veidos.

Bērnu un jauniešu sportiskā radošuma vasaras nometne “Piedzīvojumu virpulī” jau tradicionāli organizē Vidzemes Olimpiskā centra radošā komanda. Divas nedēļas aizraujošu piedzīvojumu un jaunu zināšu virpulis sniedz bērniem un jauniešiem iespēju iegūt jaunus draugus, zināšanas un neaizmirstamus mirkļus.

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC