Jaunumi Piedzīvojumu virpulī 2018

Bērnu vasaras nometnē “Piedzīvojumu virpulī” viesojās “Kids Athletics”

No 9. līdz 13. jūlijam Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinās sportiski radošā vasaras nometne bērniem “Piedzīvojumu virpulī”.

Ceturtdien, 12. jūlijā pie nometnes dalībniekiem viesojās Latvijas vieglatlētika savienības ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs ar “Kids Athletics”. Dmitrijs kopā ar nometnes dalībniekiem piedalījās dažādās vieglatlētikas aktivitātēs un mācīja bērniem vieglatlētikas pamatus. Dažādas aktivitātes ļāva jauniešiem atklāt un izprast vieglatlētikas pamata disciplīnas – skriešanu, lēkšanu un mešanu. “Bērnu vieglatlētikas” aktivitāšu un spēļu elementi veicina bērnu vispārējo fizisko attīstību. Nometnes palīgu vadībā un Vieglatlētikas savienības ģenerālsekretāra vadībā, nometnes bērniem bija iespēja piedalīties dažādos šķēršļu skrējienos, mest bērniem paredzētus šķēpus un diskus, grūst lodi un veikt dažādus citus interesantus uzdevumus.

Bērnu nometne norisināsies vēl šodien un jau jaunnedēļ starts tiks dots otrajai šīs vasaras nometnei “Piedzīvojumu virpulī”. Aizraujošos vasaras piedzīvojumus bērniem organizē VOC radošā komanda.

Notikumu kalendārs

19Jūl2018

Vakara izjādes Sajūtu parkā

SAJŪTU PARKS, sadarbībā ar VALMIERMUIŽAS STALLI, aicina lielos un mazos izbaudīt vakara izjādes parka teritorijā.

19Jūl2018

Apburtā meža pasakas Sajūtu parkā

19. jūlijā, pulksten 19.00, jau otro reizi Sajūtu parkā viesosies stāstniece Agita Lapsa. Viņas stāstu pūrs bagāts ar dažādu tautu pasākām un stāstiem, tajā skaitā – arī par mums – aizraujošām liecībām par seno Valmieru. Šoreiz Agita šķetinās stāstus un pasakas, kas atklās Apburtā meža noslēpumus. Uz pasākumu aicināti gan lielie, gan mazie, jo stāstniece padomājusi par aizraujošiem stāstiem un rotaļām, kas iesaistīties ļaus ikvienam. Līdzi aicinām ņemt spilvenu un odu līdzekli - ērtākai sēdēšanai un laika pavadīšanai priežu ielokā.

22Jūl2018

Vasaras līga hokejā

Sākot ar 1.jūliju, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vasaras līgas hokeja turnīri 3×3 un 4×4 spēlētāju formātos.

26Jūl2018

Zīmēšana ar ogli Sajūtu Parkā

Iesaistīties varēs gan tie, kas zīmēšanas pamatus apguvuši iepriekš, gan tie, kuri vēlas uzdrošināties un to pamēģināt pirmo reizi – pasākuma galvenais mērķis ir kopīga laika pavadīšana patīkamā gaisotnē.

28Jūl2018

Sniega diena + pankūku cepšana Sajūtu parkā

Baskāju taku papildinās sniega posms, ko izbaudīt varēs ikviens. “Māsas pie pannām” uz vietas gatavos īstas franču pankūkas!

FACEBOOK JAUNUMI

VOC