Fizioterapija

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/IMG_0388-800x500.jpg

Rūpējies par savu veselību un pašsajūtu - uzticies fizioterapeitam! Vidzemes Olimpiskajā centrā ikvienam ir iespēja atgūt vai nostiprināt veselību, jo tiek piedāvātas:

<h4>Elīna Mičule-Bikauniece</h4>

Elīna Mičule-Bikauniece

Sporta rehabilitācijas nodaļas vadītāja, fizioterapeite


+371 25547234; +371 29368388
SIA "Vidzemes Olipmiskais centrs"
Rīgas iela 91, Valmiera, LV-4201
IZCENOJUMI

Fizioterapija
https://www.voc.lv/wp-content/uploads/IMG_8273-500x300.jpg
Sporta rehabilitācija
https://www.voc.lv/wp-content/uploads/IMG_0393-500x300.jpg
Fizioterapeitu konsultācijas

Konsultācijas laikā fizioterapeits novērtēs ievainojuma vai saslimšanas nopietnību un ietekmi un ķermeņa funkciju, izvērtēs kustību kvalitāti, muskuļu spēku un citus fiziskos raksturlielumus, lai sastādītu individualizētu, tieši Jūsu veselības stāvoklim  un dzīvesveidam piemērotu rehabilitācijas plānu.

Sporta rehabilitācija

Lai mazinātu traumu biežumu, smagumu, un maksimāli paaugstinātu sasniegumus sportā, nepieciešams būtisku uzmanību pievērst profilakses pasākumiem.

Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskās vingrošanas augstākais mērķis rehabilitācijas perioda beigās ir atjaunot optimālu fizisko sagatavotību, ļaujot klientam atgriezties ikdienas un brīvā laika, tai skaitā sporta, aktivitātēs.

Fiziskā sagatavotība

Fiziskās sagatavotības treniņi ietver vispusīgu organisma sagatavošanu slodzēm un dziļās muskulatūras nostiprināšanu. Fizioterapeits izstrādās individuālu treniņu plānu atbilstoši attiecīgajā sporta veida specifikai.

Kinezioloģiskais teipings

Kinezioloģijas teipings ir fizioterapijas metode, kuras galvenais mērķis ir veicināt ķermeņa pašdziedināšanas procesu. Parasti to izvēlas kā papildmetodi fizioterapijai, ārstnieciskai vingrošanai un fizikālajām procedūrām, lai saglabātu iegūtos rezultātus.

Profilakse

Profilakses pasākumi ieņem ļoti būtisku lomu profesionālu sportistu, sporta amatieru un jo īpaši bērnu un jauniešu ikdienā, kas nodarbojas ar sporta aktivitātēm. Profilakses pasākumi ļauj izvairīties no traumām, uzlabot sportiskos rezultātus un būtiski palielina veselību un dzīves kvalitāti ilgtermiņā.

Miofasciālās tehnikas

Miofasciālo tehniku var raksturot kā lokālu, dozētu ārstniecības personas roku iedarbošanos uz skriemeļiem, ekstremitāšu locītavām, muskuļiem, saitēm ar mērķi atjaunot to normālās funkcijas, tādā veidā arī novēršot sāpes un uzlabojot stāju.

Funkcionālais treniņš

Funkcionālais treniņš kvalificēta fizioterapeita vadībā ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs, ja vēlies uzlabot savu veselību, pašsajūtu, veidot proporcionālas ķermeņa formas un sagatavot ķermeni jauniem izaicinājumiem gan sportā, gan ikdienā.

Trigerpunktu terapija

Masāžas rullis, masāžas bumbiņa ir Tavs personīgais masieris, ko vienmēr ņemt sev līdzi uz treniņu, sacensībām, nometni, ceļojumā vai turēt mājās ikdienas lietošanai. Daudzi sportisti vairs nevar iedomāties savus treniņus bez šī revolucionārā trenažiera, kas lieliski kalpo arī dziļās muskulatūras nostiprināšanai.

Sporta masāža

Sporta masāža ir viena no sporta treniņu sistēmas sastāvdaļām, ko izmanto sportistu fizisko īpašību pilnveidošanai. Paaugstina organisma funkcionālās spējas, uzlabo sportisko formu, noņem nogurumu, paaugstina darba spējas.

Ārstnieciskā masāža

Masāža ir viena no vissenākajām un efektīvākajām ārstēšanas metodēm!

Fizikālā terapija

Ārstniecības kompleksā ātrākam efektam sāpju un iekaisumu procesu mazināšanai, kā arī traumētu orgānu un audu funkcijas atjaunošanai tiek pielietotas arī fizikālās terapijas procedūras – ultraskaņa un TENS (transkutānās elektroneirostimulācijas).