Daliņu pludmale

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/dalina_pludmale-800x400.jpg

Daliņu pludmale ir viena no populārākajām Valmieras iedzīvotāju atpūtas vietām vasarā. Teritorijā ir iecienītākā pilsētas peldvieta, kurā var atpūsties ģimenes ar bērniem, lai veldzētos no vasaras karstuma. Daliņu pludmale ir ideāla vieta aktīvās atpūtas cienītājiem, jo ir labiekārtoti pludmales volejbola laukumi, bet tūrisma cienītājiem teritorijā ir izveidota atbilstoša infrastruktūra, lai nodarbotos ar ūdens tūrismu.

Daliņu pludmale
Jāņa Daliņa iela 6, Valmiera, LV-4201
https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/12/2-Volejbola-laukumi-400x280.jpg
Volejbola laukumi

Daliņa pludmales volejbola laukumi ir lieliski piemēroti strauji popularitāti iegūstošā pludmales volejbola spēlēšanai. Daliņa pludmalē pieejami pieci labiekārtoti laukumi, kuros norisinās gan organizētas sacensības, gan ar sportu nodarbojas jaunieši brīvajā laikā. Pludmales volejbola laukumos bez maksas iespējams nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, bet laukumu rezervācijas izmaksas atrodamas cenrādī.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/12/Valmiera-Beach-400x280.jpg
Valmiera Beach

Visas vasaras garumā Daliņa pludmalē norisinās "Valmiera Beach" pludmales volejbola posmi, kas pulcē dalībniekus no visas Vidzemes. "Valmiera Beach" sezonas laikā norisinās desmit posmi, kuros piedalās gan vīru, gan dāmu pāri. Viens no sezonas lielākajiem notikumiem pludmalē ir Valmieras pilsētas svētku turnīrs.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/12/3-VOC-plosts-400x280.jpg
Plosts

Vidzemes Olimpiskais centrs ūdens tūrisma cienītājiem piedāvā iznomāt plostu, kas spēj uzņemt 15 pasažierus un ir aprīkots ar motoru, kas ļauj veikli manevrēt Latvijas garākās upes Gaujas gleznainos lokus. Plosts aprīkots ar jumtu, galdu un krēsliem, kā arī katram pasažierim paredzēta drošības veste. Plosta brauciena ieteicamais maršruts Cīrulīši - Daliņu pludmale.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/FullSizeRender-1-400x280.jpg

Pludmales teniss

Pludmales teniss ir viens no jaunākajiem un perspektīvākajiem sporta veidiem, kas patlaban piedzīvo strauju attīstību visās valstīs, tajā skaitā arī Latvijā un arī pie mums, Daliņu pludmalē. Pludmales teniss kā sporta veids ir tenisa, volejbola un skvoša apvienojums, kur spēles notiek smilšu kortos, apvienojot prieku, ko sagādā aktīva laika pavadīšana, ar lielisku iedegumu un relaksāciju. Daliņu pludmalē izveidots pludmales tenisa laukums, kur aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida cienītāji var iemēģināt savus spēkus jaunā sporta veida apgūšanā vai jau esošo prasmju pilnveidošanā.

< class='fw-special-title'>