Atpūtas komplekss

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/1_SPA_Centrs-800x400.jpg

Sajūtu Parka atpūtas kompleksa piedāvātajos pakalpojumos un procedūrās Jūs sevi atklāsiet no jauna, attīrīsiet savu prātu no ikdienas domu nastas un palutināsiet savu ķermeni ar dažādām fiziskām nodarbībām. Šī ir vieta, kur Jūs varēsiet atslābināties pēc garas un stresa pilnas dienas. Vieta, kur varēsiet atgūt spēkus, smelties pozitīvas emocijas vai vienkārši atpūsties un iegūt jaunus draugus. Sajūtu Parka atpūtas kompleksa SPA pakalpojumi pieejami personām ar funkcionāliem traucējumiem.

<h4>Iluta Urbanoviča</h4>

Iluta Urbanoviča

Sajūtu Parka atpūtas kompleksa vadītāja

iluta.urbanovica@voc.lv
www.sajutuparks.lv
Pieteikšanās uz nodarbībām, baseinu/pirti vai procedūrām: +371 27879242
Vidzemes Olimpiskā centra SPA centrs
Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, LV 4201
NOSLODZE
IZCENOJUMI

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2_Viesnīca-400x280.jpg
VIESNĪCA

Sajūtu Parka atpūtas kompleksa otrajā stāvā atrodas viesnīca, netraucētā un klusā apkārtnē. Blakus esošie Gaujas Stāvie krasti un priežu mežš ir vieta, kur atpūtas cienītājiem baudīt nesteidzīgas pastaigas un izbraucienus ar velosipēdiem. Aktīvā dzīvesveida cienītājus iepriecinās blakus esošais Jāņa Daliņa stadions.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/3_Atpūtas_Komplekss-400x280.jpg
ATPŪTAS KOMPLEKSS

Sajūtu Parka atpūtas komplekss piedāvā baseinu, elektrisko pirti un konferenču zāli. Peldbaseinā notiek ūdens aerobikas pieaugušajiem un peldētapmācības bērniem. Konferenču zālē darba dienās notiek pilašu, jogas un jauno māmiņu nodarbības. Telpas ir iespējams iznomāt gan semināriem, gan dažādiem pasākumiem.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/6_Dienas_Spa-400x280.jpg
DIENAS SPA

Iespēja nodoties veselības atjaunošanai ar dažāda veida pakalpojumiem. Vienas dienas SPA programma, kurā ietilpst pirts un baseina apmeklējums, Detox SPA procedūra, īpašā Valmieras minerālūdens ūdens baudīšana, zemūdens masāža ar burbuļu un gaismas staru terapiju, ķermeņa vai sejas masāža, organisma attīrošās un atjaunojošās tējas.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/4_Detox_SPA-400x280.jpg
DETOX SPA

Stress, mūžīgais laika trūkums un nepietiekama atpūta, nepareizs uzturs, vides piesārņojums ir tās galvenās lietas, kas saindē ne tikai mūsu ķermeni, bet arī domas, garu un dvēseli. Mūsu ķermenis arvien vairāk saindējas ar toksiskām sastāvdaļām, kuras sasaistē ar joniem nelabvēlīgi iespaido locītavas, artērijas, nervus un audus, kas, savukārt, traucē ķermenim normāli funkcionēt. Lai ķermenis būtu spēka pilns un tīrs, to ir nepieciešams atbrīvot no toksīniem.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/5_Udens_dziednieciba-400x280.jpg
ŪDENS DZIEDNIECĪBA

Sajūtu Parka atpūtas komplekss piedāvā zemūdens masāžu, dūņu terapiju un burbuļu un gaismas terapiju. Zemūdens masāžas efektivitāti veido vienlaicīga ūdens un masāžas iedarbība. Dūņu terapijā tiek izmantots unikāls organisko minerālvielu kompleksa savienojums, kas piesātināts ar bioloģiski aktīvām vielām. Terapija atstāj daudzveidīgu iedarbību uz cilvēku sistēmas pamatfunkcijām. Ūdens dziedniecībai piemīt pretsāpju, spazmolītisks, pretiekaisuma, trofiku veicinošs un nomierinošs efekts.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/7_SPA_un_Teatris-400x280.jpg
SPA UN TEĀTRIS

Piedāvājam divu dienu lielisku atpūtas programmu SPA un teātris dāmu paradīzē – Valmierā. Programmā ietilpst 4 ķermeņa un sejas procedūras, vakariņas teātra restorānā „Teātra vīna studija”, teātra izrāde, pirts un baseina apmeklējums, nakšņošana divvietīgā numurā, rīta pelde baseinā, brokastis, Detox SPA vai burbuļvanna.