Universālā zāle

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/11/01_Universala_zale-800x400.jpg

Universālā sporta spēļu zāle ir multifunkcionāla sporta un izklaides arēna. Zāli iespējams sadalīt trīs laukumos ar norobežojošo sienu, ļaujot paralēli notikt treniņiem vairākos sporta veidos. Universālā zāle piemērota augsta līmeņa sacensībām, uzņemot Latvijas, Eiropas un Pasaules līmeņa mačus basketbolā, florbolā, tenisā un citos sporta veidos. Tribīnēs paredzētas sēdvietas 1500 skatītājiem.

<h4>Zigmunds Ezergailis</h4>

Zigmunds Ezergailis

Valdes loceklis/Tehniskais direktors

zigmunds.ezergailis@voc.lv
+371 26100227
Vidzemes Olimpiskais centrs
Rīgas iela 91, Valmiera, LV-4201 
NOSLODZE / IZCENOJUMI

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/11/02_Sporta_speļu_zāle-400x280.jpg
Sporta spēļu zāle

Ikdienā Vidzemes Olimpiskā centra centrālajā laukumā savus treniņus un mājas spēles aizvada "Valmiera/Ordo" basketbola komanda, uzrādot labākos līdzjutēju apmeklētības rādītājus Latvijas čempionātā. Sporta spēļu zāle piemērojama dažādiem sporta veidiem. Tā uzņēmusi gan Pasaules čempionātu basketbolā, gan Deivisa kausu tenisā, gan Pasaules čempionāta kvalifikāciju florbolā un handbolā.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/11/Sunu-izstade-14-400x280.jpg
Multifunkcionalitāte

Vidzemes Olimpiskā centra universālajā zālē norisinās ne tikai sporta notikumi, bet arī kultūras un izklaides pasākumi. Zāle piemērojama koncertiem, ballēm un izstādēm. Bieži viesi VOC universālajā zālē ir suņu izstāžu dalībnieki, pulcējot lielu skaitu interesentus, kuriem klātienē ir iespēja aplūkot vairāk kā 150 suņu šķirnes.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/11/03_Florbola_laukums-400x280.jpg
Florbola laukumi

Vidzemes Olimpiskajā centrā pieejami divi "Gerflor" florbola laukumu segumi, kas ļauj Valmierā nodrošināt augstākā līmeņa spēļu un treniņu apstākļus florbolam, ko ikdienā izmanto "Valmiera/ViA" komandas florbolisti. Tieši uz VOC florbola grīdas tiek noskaidroti gan Latvijas florbola virslīgas čempioni, gan regulāri uzņemtas Latvijas izlašu spēles.